DIAMOND COSMETICS

2015 yılından itibaren kozmetik ve kişisel bakım sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Diamond  Hair markası ile saç bakım ve kişisel bakım ürünlerinin üretim ve satışı yapmaktayız. E-ticaret,instagram ve diğer sosyal medya ile birlikte  eczane ve kuaförlere de ürün satışımızı başarılı bir şekilde devam ettirmekteyiz.

Diamond Cosmetics ürün yelpazesi geniş bir marka. Tüm ürünler hem erkekler hem de kadınlar  tarafından kullanılabilir. 2015 yılında ilk olarak Diamond Hair Bakım Seti ile giriş yaptık. Bu ürün tamamen bitkisel ve doğal yağların bileşiminden ve ozonlu şampuandan oluşuyor. Bakım özelliğinin yanı sıra 5 kat uzama sağlayan bir ürün.

Günümüzde sıklıkla karşılaştığımız dökülme ve seyrek saç sorununa ilişkin de vitamin ve keratin içerikli Plus ürünümüzü satışa sunduk. Diamondh Hair Plus sadece serumlardan oluşan bir paket etkili bir üründür. Düzenli kullanımda dökülmeyi %100 engellerken içeriğindeki etkin vitaminler ve procapil ile saç diplerindeki kolajen düzeyini arttırarak yeni saç oluşumunu destekliyor.

250000+

Mutlu Müşteri

5000+

Öneren Dermatolog

500+

Klinik Testi

Günlük bakıma uygun olan Diamond Hair Daily Şampuanımız ise ürün kepek sorunu engellenirken içeriğindeki keratin ve at kuyruğu otu özü sayesinde uzama desteklenerek dökülme kontrol altına alınıyor.

Düz saçları seven herkesin kullanabileceği Diamond Hair Straight. Bu ürünümüz bir fön spreyidir. Temiz ve nemli saça uygulayıp kurutma makinesi ile hafif kurutarak ve tarayak düz saçlara sahip olmanız için tasarlanan bir üründür.

Erkeklere özel olan bir ürünümüz Diamond Beard Care serumumuz içeriğinde sakal serumu olmasının yanı sıra sakallara özel tasarlanmış şampuanı ve waxı bulunuyor. Hem yeni sakal oluşumu sağlanırken hem de bakımlı ve canlı bir görünüm için şampuanını ve waxını kullanabiliyorsunuz.

Diamond Eye Kaş ve Kirpik serumumuz günümüzde çok karşılaşılan bir yanlış var. Kaş ve kirpik kıl yapısı farklı olmasına rağmen kaş ve kirpik için tek bir ürün kullanılabiliyor. Bizler bu farkındalıkla kaş için ayrı kirpik için ayrı içeriklere sahip bir ürün tasarlandık.

Tüm bu ürünlerimizin yanı sıra çeşitli aromalara sahip Diamond Body Shampoo,ve cildin nefes almasını sağlayan Diamond Hand Body Scrub mevcuttur.